Cava
Cava Cava
Aktualności
Wdrożenie na rynek innowacyjnych produktów data dodania: 2019-02-05
"Wdrożenie na rynek innowacyjnych produktów w skali świata: paneli kamiennych/konglomeratowych 3D z funkcją grzewczą lub oświetleniową i kamiennych elewacji fotowoltaicznych trwale zintegrowanych z powłoką fasady budynku oraz rozszerzenie oferty o usługę „instant manufacturing” w zakresie projektowania, regeneracji i produkcji części do sprzętu rehabilitacyjnego oraz dla branży energetycznej z wykorzystaniem inżynierii odwrotnej"

zobacz szczegóły


Zapytanie ofertowe na zakup boczkarki taśmowej do marmuru, granitu i konglomeratu data dodania: 2019-02-05
Przedmiotem niniejszego postepowania ofertowego jest zakup BOCZKARKI TAŚMOWEJ DO MARMURU, GRANITU I KONGLOMERATU DO WYKONANIA BOKU PROSTEGO I KSZTAŁTOWEGO posiadającej parametry nie gorsze niż: - kalibrator- (sterowanie automatycznie) -podcinak- (sterowanie ręczne lub automatyczne) -dolne wrzeciono zdzierające z automatycznym śledzeniem grubości. -górne wrzeciono zdzierające / fazujące z automatycznym śledzeniem grubości -min 8 wrzecion polerujących z możliwością zamontowania dwóch frezów zdzierających -min 3 wrzeciona do dolnej fazy pod kątem 45˚ -min 2 wrzeciona górne do fazy pod kątem 45˚ -min 1 wrzeciono do polerowania dolnej części materiału -niezależne pneumatyczne rolki pozwalające na prace z różną grubością materiału -stoły na wejściu i wyjściu o długości 2 m każdy -rozsuwana prowadnica dla podtrzymania elementów szerokich -smarowanie automatyczne. -kierunek wejścia materiału lewa strona.

zobacz szczegóły


Brodzik granitowy 90/90 Brodziki prysznicowe z kamienia naturalnego. data dodania: 2012-07-10
Wprowadziliśmy na rynek pierwszy brodzik prysznicowy, wykonany z kamienia naturalnego. Jest on zapowiedzią całej serii unikatowych produktów łazienkowych marki CAVA.

zobacz szczegóły


Copyright 2012 by Kamieniarstwo Jerzy Adamowicz
blaty kuchenne, parapety, blaty łazienkowe, brodziki prysznicowe, schody granitowe, schody marmurowe, posadzki granitowe, posadzki marmurowe, umywalki granitowe, zlewy granitowe
All right reserved
Cava